Pánské tašky

 
Efekt lupa
 

Ať už jste muž, který hledá nový kousek do svého ryze pánského šatníku; nebo žena, která by ráda obdarovala svého partnera, syna, kamaráda nebo tatínka, jste na správném místě. Naše pánské tašky přes rameno Moner jsou něčím, co potěší každého. Kvalita, preciznost, ale také ruční zpracování jsou tím, co tvoří naši značku. Přesvědčte se s námi.

Dostupnost Do 21 dnů
1 450 Kč    
Kód produktu 171
Kategorie Pánské batohy a tašky
 

Nezáleží na tom, zda milujete obyčejné barvy, nebo dáváte přednost veselým vzorům a nevadí vám být viditelným. Naše pánské tašky přes rameno se stanou nejen vaším praktickým parťákem, ale také originálním a designovým kouskem, který dotáhne každý váš outfit k dokonalosti.

 

Naše pánská taška na rameno je vyrobena z materiálů nejvyšší kvality. Do tašky se vám vejde vše potřebné, uvnitř tašky je kapsa na zip. V Moneru děláme vše sami. Od návrhu přes výběr barev a materiálů. Až po konečné ušití tašky, která je díky tomu originálem.

Pánské tašky Moner šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů. 

Materiál:

Naše pánská taška je vyrobena z koženky, vnitřní část je z kvalitní bavlny.

Jak o tašku pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o tašku je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobila váš outfit dlouhá léta. Pokud se vaše taška ušpiní, můžete ji bez potíží otřít vlhkým hadříkem

Rozměry tašky:

30x20x8 cm.

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.