Panské batohy

 
Efekt lupa
 

Ať už jste muž, který hledá nový kousek do svého ryze pánského šatníku; nebo žena, která by ráda obdarovala svého partnera, syna, kamaráda nebo tatínka, jste na správném místě. Naše pánské batohy Moner jsou něčím, co potěší každého. Kvalita, preciznost, ale také ruční zpracování jsou tím, co tvoří naši značku.

Dostupnost Na dotaz
1 690 Kč    
Kód produktu 146
Kategorie Pánské batohy a tašky
 

Ať už jste milovníkem barev a veselých vzorů, nebo dáváte přednost jednoduché eleganci, jsou naše pánské batohy tím pravým pro vás. Vše související s výrobou pánských batohů si děláme sami – od prvotního návrhu až po konečnou realizaci. Díky tomu budete mít jistotu, že bude každý kousek originálem. Díky možnosti výběru z mnoha barev i vzorů vám ušijeme batoh, který bude odpovídat vašemu vkusu i potřebám. 

Pánské batohy Moner šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů. Jsou nepromokavé, omyvatelné a mají kapsu na zip.

Materiál:

Naše pánské batohy jsou vyrobeny z nepromokavé tkaniny, vnitřní část je z bavlny.

Jak o batoh pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o batoh je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobil váš outfit dlouhá léta. Pokud se váš batoh ušpiní, můžete jej otřít vlhkým hadříkem. Naše pánské batohy jsou omyvatelné. 

Rozměry batohu:

45 cm × 30 cm × 4 cm

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.

Doba ušití na míru je cca 2 až 4 týdny. Zboží ušito na míru dle vašich požadavku nelze vyměnit nebo v případě reklamovat.