Kabelka šedá s květy

 
Novinka Doprava zdarma Efekt lupa
 

Hledáte kabelku, která se stane vaším každodenním parťákem? Kabelku, kterou si s sebou můžete vzít do města, parku, školy, práce, ale i na společenskou událost? V tom případě vám představujeme naši kabelku na zapínání. Tato krásná elegantní kabelka dokáže doladit i ten nejobyčejnější outfit k dokonalosti!

Dostupnost 7 dnů
1 150 Kč    
Kód produktu 643
Kategorie Kabelky
 

Každá žena by měla mít hned několik kabelek. Jednu takovou, aby v ní mohla nosit nejen věci své, ale i svého partnera (který se vás pár minut předtím zeptá, proč s sebou taháte tak velkou tašku, když je to zbytečné), druhou tak malou, že s ní může vyrazit maximálně na ples, ale zato dobře vypadá – no a potom takovou, do které hodíte mobil, peněženku a klíče a může vyrazit. A kam? No přeci kamkoliv!

Naše elegantní kabelka na zapínání je kouskem, který by neměl chybět v šatníku žádné ženy. Volba barvy a vzoru je jen na vás, proto si můžete pořídit kabelku, která vás bude doprovázet kdykoliv – a kamkoliv. Díky odnímatelnému posuvnému řemínku můžete nosit kabelku i přes rameno a dotáhnout s ní k dokonalosti každý váš outfit. Vyrazte s ní do města, do parku, ale klidně i do kina nebo do divadla. Parádu uděláte všude.

Kabelky Monere šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů.

Materiál:

Naše kabelka na zapínání je vyrobena z koženky, vnitřní část je z bavlny.

Jak o kabelku pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o kabelku je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobila váš outfit dlouhá léta. Pokud se vaše kabelka ušpiní, můžete ji bez potíží otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry kabelky:

28 cm × 20 cm × 4 cm

Upozornění: 

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.

Doba ušití na míru je cca 2 až 4 týdny. Zboží ušito na míru dle vašich požadavku nelze vyměnit nebo v případě reklamovat.