Kabelka velká lilie

 
Tip Efekt lupa
 
Tahle krásná kabelka v pudrové barvě bude k dostání pouze v omezeném množství.
Kabelka na zapínaní je nejen elegantní, ale rovněž prostorná.

 

Dostupnost Do 21 dnů
1 350 Kč    
Kód produktu 646
Kategorie KABELKY VELKÉ
 

Každá žena by měla mít hned několik kabelek. Jednu takovou, aby v ní mohla nosit nejen věci své, ale i svého partnera (který se vás pár minut předtím zeptá, proč s sebou taháte tak velkou tašku, když je to zbytečné), druhou tak malou, že s ní může vyrazit maximálně na ples, ale zato dobře vypadá – no a potom takovou, do které hodíte mobil, peněženku a klíče a může vyrazit. A kam? No přece kamkoliv!

I když máme v nabídce také hezké designové batohy, s nimiž byste se nemuseli stydět vyrazit nejen do školy či práce, ale ani do města na kafe s kamarádkou, chápeme, že jsou mezi námi i slečny a ženy, které dají přednost kvalitní kabelce, která je bude moct doprovázet každý den. Přesně takovým kouskem je naše velká kabelka, do které se vám vejde vše, co budete v daný den potřebovat.

Kabelka má 2 kapsy. Kabelka disponuje i odnímatelným posuvným řemínkem.

Kabelky Moner šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů.

Materiál:

Naše velká kabelka je vyrobena z koženky, vnitřní část je z kvalitní bavlny.

Jak o kabelku pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o kabelku je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobila váš outfit dlouhá léta. Pokud se vaše kabelka ušpiní, můžete ji bez potíží otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry kabelky:

33 cm × 30 cm × 10 cm

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.

Doba ušití na míru je cca 2 až 4 týdny. Zboží ušito na míru dle vašich požadavku nelze vyměnit nebo v případě reklamovat.