Kabelka střední šedo-pudrová

 
Efekt lupa
 

Hledáte kabelku, která bude dost velká na to, aby se vám do ní vešel mobil i s peněženkou (a s trochou štěstí i lahev s vodou se svačinou)? Takovou, kterou s sebou budete moct nosit celý den? V tom případě vám představujeme naši kabelku střední velikosti. Díky jejím větším rozměrům ji můžete použít i na běžné každodenní nošení. Její elegantní design se postará o to, abyste zazářila nejen ve městě.

Dostupnost Do 21 dnů
1 150 Kč    
Kód produktu 276
Kategorie KABELKY STŘEDNÍ
 

Každá žena by měla mít hned několik kabelek. Jednu takovou, aby v ní mohla nosit nejen věci své, ale i svého partnera (který se vás pár minut předtím zeptá, proč s sebou taháte tak velkou tašku, když je to zbytečné), druhou tak malou, že s ní může vyrazit maximálně na ples, ale zato dobře vypadá – no a potom takovou, do které hodíte mobil, peněženku a klíče a může vyrazit. A kam? No přece kamkoliv!

Kabelky Moner šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů.

Naše kabelka střední velikosti je ideálním doplňkem každé ženy, pro kterou je kvalitní kabelka nutností. Je kabelka vaším každodenním společníkem? Potřebujete takovou, která bude elegantní, ale současně praktická? Takovou, s níž budete moct vyrazit jak do města, tak i do společnosti? V tom případě je naše kabelka střední velikosti tou pravou pro vás. 

Uvnitř kabelky najdete krásnou podšívku s kapsou. Kabelka disponuje i odnímatelným posuvným řemínkem.

Materiál:

Naše kabelka střední velikosti je vyrobena z koženky, vnitřní část je z kvalitní bavlny.

Jak o kabelku pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o kabelku je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobila váš outfit dlouhá léta. Pokud se vaše kabelka ušpiní, můžete ji bez potíží otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry kabelky:

26 cm × 27 cm 

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.

Doba ušití na míru je cca 2 až 4 týdny. Zboží ušito na míru dle vašich požadavku nelze vyměnit nebo v případě reklamovat.