Kabelka na kočárek

 
Efekt lupa
 

To, že jste maminka a vozíte s sebou v kočárku nejmladšího člena své rodiny, neznamená, že to nemůžete udělat stylově. Vyměňte nevzhlednou tašku na kočárek (která je opravdu vhodná jen no nošení plenek) za naši stylovou kabelku, kam se vejde vše vám, ale i vašemu miminku.

Dostupnost Do 21 dnů
2 250 Kč    
Kód produktu 165
Kategorie Kabelky na kočárek
 

Ve chvíli, kdy jste ještě neměla dítě, jste jistě nosila kabelky, které má doma téměř každá z nás. Jednu takovou, abyste v ní mohla nosit nejen věci své, ale i svého partnera (který se vás pár minut předtím zeptá, proč s sebou taháte tak velkou tašku, když je to zbytečné), druhou tak malou, že s ní může vyrazit maximálně na ples, ale zato dobře vypadá – no a potom takovou, do které hodíte mobil, peněženku a klíče a může vyrazit. A kam? No přece kamkoliv!

Avšak ve chvíli, kdy se do vaší rodiny přidá nový člen, potřebujete nejen kabelku na mobil a klíče, ale také na lahvičky s mlékem, čajem. Ideálně pak i na plenky a nějaké náhradní oblečky. Většina tašek na kabelky však příliš mnoho parády nenadělají. A od toho jsme zde my. S našimi kabelkami na kočárek, které jsou nejen praktické, ale i opravdu hezké na pohled. Kabelky mají šest kapes, nosit je můžete zavěšené na kočárku nebo přes rameno.

Kabelky Moner šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů.

Materiál:

Naše kabelky na kočárky jsou vyrobeny z koženky nebo kvalitní látky.

Jak o kabelku pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o kabelku je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobila váš outfit a kočárek dlouhá léta. Pokud se vaše kabelka ušpiní, můžete ji bez potíží otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry kabelky:

40 cm × 30 cm × 13

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.