Crossbody lilie v různých barvách

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 13

Hledáte kabelku, která bude dost velká na to, aby se vám do ní vešel mobil i s peněženkou (a s trochou štěstí i lahev s vodou)? Ale aby nebyla velká až moc? V tom případě vám představujeme naši krásnou crossbody kabelku, která se hodí jak do práce tak i do společnosti.

Dostupnost Zvolte variantu Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Vyprodáno Do 21 dnů Momentálně nedostupné Vyprodáno
Varianta
890 Kč    
Kategorie KABELKY MALÉ
 

Naše malá crossbody kabelka je takovým malým chameleonem ve světě kabelek. Díky použitému vzoru a barvě ji můžete nosit téměř kamkoliv a s čímkoliv. Parádu udělá jak v kombinaci s letními šaty, tak ve chvíli, kdy obléknete kalhoty se sakem. Vyrazit s ní můžete do města, na nákupy, ale klidně i na výlet. Podívejte se do naší nové široké nabídky barev a věříme, že si určitě některou kombinaci vyberete.

Kabelky Moner šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů.

Materiál:

Naše crossbody kabelka je vyrobena z kvalitní koženky a vnitřní část je ušita z kvalitní bavlny.

Jak o kabelku pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o kabelku je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobila váš outfit dlouhá léta. Pokud se vaše kabelka ušpiní, můžete ji bez potíží otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry kabelky:

28 cm × 26 cm × 2 cm

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.

Doba ušití na míru je cca 2 až 4 týdny. Zboží ušito na míru dle vašich požadavku nelze vyměnit nebo v případě reklamovat.