Crosbody žlutá

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 3

Hledáte kabelku, která bude dost velká na to, aby se vám do ní vešel mobil i s peněženkou (a s trochou štěstí i lahev s vodou)? Ale aby nebyla velká až moc? V tom případě vám představujeme naši malou crossbody kabelku, kterou můžete hodit na rameno a vyrazit s ní kamkoliv.

Dostupnost Do 21 dnů
890 Kč    
Kód produktu 210
Kategorie KABELKY MALÉ
 

Každá žena by měla mít hned několik kabelek. Jednu takovou, aby v ní mohla nosit nejen věci své, ale i svého partnera (který se vás pár minut předtím zeptá, proč s sebou taháte tak velkou tašku, když je to zbytečné), druhou tak malou, že s ní může vyrazit maximálně na ples, ale zato dobře vypadá – no a potom takovou, do které hodíte mobil, peněženku a klíče a může vyrazit. A kam? No přece kamkoliv!

Naše malá crossbody kabelka je takovým malým chameleonem ve světě kabelek. Díky použitému vzoru a barvě ji můžete nosit téměř kamkoliv a s čímkoliv. Parádu udělá jak v kombinaci s letními šaty, tak ve chvíli, kdy obléknete kalhoty se sakem. Vyrazit s ní můžete do města, na nákupy, ale klidně i na výlet. Podívejte se do naší nabídky a rozhodněte, jaká barva a vzor vaše srdce zahřejí nejvíce. 

Kabelky Moner šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů.

Materiál:

Naše crossbody kabelka je vyrobena z koženky, vnitřní část je z kvalitní bavlny.

Jak o kabelku pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o kabelku je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobila váš outfit dlouhá léta. Pokud se vaše kabelka ušpiní, můžete ji bez potíží otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry kabelky:

28 cm × 26 cm × 2 cm

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.

Doba ušití na míru je cca 2 až 4 týdny. Zboží ušito na míru dle vašich požadavku nelze vyměnit nebo v případě reklamovat.