Dámský batoh motýli v různých barvách

 
Novinka Efekt lupa
 
  • 1 z 13

Náš velký batůžek by neměl chybět v šatníku žádné ženy, ale ani dívky. Díky svým rozměrům jej můžete nosit nejen do města či na výlet, ale klidně i do práce. Díky celokoženkovému designu je každý kousek originálem prvotřídní kvality.

Dostupnost Zvolte variantu Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Do 21 dnů Momentálně nedostupné Do 21 dnů Vyprodáno Do 21 dnů
Varianta
1 550 Kč    
Kategorie Batůžky velké
 

Náš velký batůžek by měla mít doma každá žena. Vzhledem ke svým větším rozměrům je vhodný k nošení nejen na výlety a do města, ale i do práce. Nemusíte mít strach – tohle poslání náš batůžek zvládne. Doprovázet vás může v průběhu celého dne – nejen, že je elegantní (ať už si jej vyberete v jakékoliv barvě a s jakýmkoliv vzorem), ale také ručně vyráběný. Vše od návrhu až po realizaci si děláme sami. I proto váš batoh můžeme oživit vlastním textem, obrázkem či jménem; vlastníme gravírovací laser.

Dámské batůžky Moner šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů.

Materiál:

Náš velký batůžek je vyroben z koženky, vnitřní část je z kvalitní bavlny. Uvnitř batůžku je krásná podšívka i s kapsou.

Jak o batůžek pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o batůžek je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobil váš outfit dlouhá léta. Pokud se váš batůžek ušpiní, můžete jej bez potíží otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry batůžku:

30 cm × 35 cm × 6 cm

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.