Černý batůžek s pudrovou klopou

 
Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Černý Batůžek s Pudrovým Dotekem.

Náš velký batůžek by neměl chybět v šatníku žádné ženy, ale ani dívky. Díky svým rozměrům jej můžete nosit nejen do města či na výlet, ale klidně i do práce. Díky celokoženkovému designu je každý kousek originálem prvotřídní kvality.

Dostupnost Do 21 dnů
2 350 Kč    
Kód produktu 714
Kategorie Batůžky velké
 

Batůžek, který spojuje klasiku s jemností.

Náš velký batůžek by měla mít doma každá žena. Vzhledem ke svým větším rozměrům je vhodný k nošení nejen na výlety a do města, ale i do práce. Nemusíte mít strach – tohle poslání náš batůžek zvládne. Doprovázet vás může v průběhu celého dne – nejen, že je elegantní (ať už si jej vyberete v jakékoliv barvě a s jakýmkoliv vzorem), ale také ručně vyráběný. Vše od návrhu až po realizaci si děláme sami. I proto váš batoh můžeme oživit vlastním textem, obrázkem či jménem; vlastníme gravírovací laser.

Materiál:

Náš velký batůžek je vyroben z koženky, vnitřní část je z kvalitní bavlny. Uvnitř batůžku je krásná podšívka i s kapsou.

Jak o batůžek pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o batůžek je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobil váš outfit dlouhá léta. Pokud se váš batůžek ušpiní, můžete jej bez potíží otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry batůžku:

35 cm × 40 cm × 6 cm

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.