Černý elegant

 
Efekt lupa
 

Elegantní Lesk.

Jednoduchý, elegantní, zkrátka vhodný pro každou. A koho? Ženu, dívku, ale klidně i slečnu či dámu. Náš dámský batůžek střední velikosti v sobě kombinuje spojení elegantní koženky zvenčí, zatímco podšívku tvoří kvalitní bavlna. 

Dostupnost Do 21 dnů
2 100 Kč    
Kód produktu 731
Kategorie Batůžky střední velikosti
 

Černý Batůžek, Který Očaruje.

Náš dámský batůžek střední velikosti je vhodný pro slečny i ženy všeho věku. Díky svému jednoduchému designu, který si sami navrhujeme, jej můžeme do jisté míry personalizovat dle vašich přání. Vyberte si nejen barvu použité látky, ale klidně i její vzor. Pokud budete batůžek dávat jako dárek, můžeme vám na něj laserem vygravírovat jméno, text či nějaký slušivý obrázek. 

Naše batůžky jsou vyráběny v kombinaci koženky zvenčí a kvalitní bavlněné látky zevnitř. Díky tomu jsou batůžky lehké, elegantní a hodí se téměř kamkoliv.

Dámské batůžky Monere šijeme ručně, s láskou a z kvalitních materiálů.

Můžeme vám ušít navíc kapsu na zadní stranu batůžku za příplatek.

Materiál:

Koženka a bavlna.

Náš batůžek střední velikosti je vyroben z koženky, vnitřní část je z kvalitní bavlny. Uvnitř batůžku je krásná podšívka i s kapsou.

Jak o batůžek pečovat:

Stejně jako je tomu u všeho, i o batůžek je třeba pečovat, pokud chcete, aby zdobil váš outfit dlouhá léta. Pokud se váš batůžek ušpiní, můžete jej bez potíží otřít vlhkým hadříkem.

Rozměry batůžku:

30 cm × 25 cm × 5 cm

Upozornění:

Podle aktuálního střižení látky může dojít k drobným odchylkám ve vzoru.